Registrace
 
 
 

Garmin GPSMAP 723xsv bez sonarové sondy, 12pin

 

AKCE 20% SLEVA NA MONTÁŽ

Cena s DPH 31 990 Kč
Cena bez DPH 26 438 Kč
Tabulka velikostí
SKLADEM
množství 
 
 
Kategorie: GARMIN
Kód: Garmin GPSMAP 723xsv bez sonarové sondy, 12pin
Záruka: 2 roky
Výrobce: GARMIN-USA
 
 

Garmin GPSMAP 723xsv bez sonarové sondy, 12pin

Příklad financování u ceny 40.990.- (33.876.- bez DPH)
přímá platba 30%: 34.574.-
60x měsíčně: 374.-
RPSN: 6,27 %
úroková sazba p.a.: 6,09
výše úvěru: 19.285.-

Garmin GPSMAP 723xsv je kombinací mapového GPS plotteru a sonaru.


Mapové GPS plottery řady GPSMAP uspokojí i náročnější jachtaře. Kromě spojení funkcí sonaru, mapového plotteru a GPS navigace, nabízí WiFi propojení s nositelnou elektronikou, jako jsou tablety nebo chytré telefony. Pomocí nich je možné nahrávat dění pod vodou, nejen u běžných sonarových zobrazení jako je tradiční sonar, ClearVu a SideVu, ale i u živého Panoptix sonaru. Sonary GPSMAP je možné propojit mezi sebou a navzájem sdílet obraz na více displejích, je možné rozšíření o autopilota, námořní radar, připojit videokameru nebo audio vybavení značky FUSION.


  • Transflektivní barevný, dotykový displej TFT s úhlopříčkou 7" (1024 x 600 pix).

  • 7 nových barevných schémat zobrazení.

  • 2x slot na microSD karty (sloty jsou vzadu u konektorů)

  • Obsahuje základní mapu; kompatibilní s podrobnými námořními mapami BlueChart® g3 a BlueChart® g3 Vision

  • Ukládání vlstních bodů s možností zpětné navigace.

  • Vysílací výkon: 1 kW tradiční; 1 kW CHIRP

  • Voděodolné provedení dle normy IPX7.

  • Spotřeba energie: max 1,5A/12V.

Plotter je vybaven WiFi bezdrátovým přenosem, pomocí kterého je možné jej propojit s tablety nebo chytrými telefony a na dálku sdílet ovládání nebo i zobrazení navigačních údajů, včetně podrobných námořních map. Pokud se vám zdá plánování trasy na displeji plotteru složité, můžete místo plotteru pohodlně použít své mobilní zařízení, data se přitom okamžitě synchronizují a ukládají současně v paměti mapového plotteru. Kromě WiFi najdete v plotteru ANT+ bezdrátový přenos, pomocí kterého je možné plotter propojit s chytrými jachtařskými hodinkami Garmin Quatix, které vám důležité údaje o plavbě zobrazí nepřetržitě, přímo na vašem zápěstí. Pomocí ANT+ bezdrátového signálu je k plotteru možné připojit také bezdrátové čidlo pro měření směru a síly větru nebo menší displej pro montáž na stěžeň nebo ke kormidlu.

VESTAVĚNÝ UHD SONAR - Vestavěný sonar umožňuje k plotteru připojit jednoduché i sofistikované sonarové sondy. Podporované frkvence: Tradiční - 50/77/83/200 kHz, CHIRP (low, medium, high), ClearVü (260/455/800 kHz). Vyberte si ze sedmi nových barevných schémat pro zobrazení ryb a struktur pod hladinou, v maximální čistotě a kontrastu, na vašem 7" displeji.

PANOPTIX LIVESCOPE (vyžaduje dokoupit další příslušenství): - Pod označením Panoptix nabízí značka Garmin unikátní sonary s živým obrazem dění pod nebo před lodí. Panoptix sonar je k dispozici v různých provedeních sond, které mohou nabízet různé pohledy a zobrazení: pohled dolů, pohled dopředu a panoramatické dopředné zobrazení.

RYCHLEJŠÍ, OSTŘEJŠÍ, CHYTŘEJŠÍ - Vyšší výpočetní výkon, nový štíhlejší design se sklem ke krajům, menší půdorysná plocha a 60% více pixelů ve srovnání s předchozí generací 7" GPSMAP plotteru.

MAPOVÉ PODKLADY (nejsou součástí balení) - Nová Edice BlueChart® G3 VISION™ zobrazuje v 3D módu (nad i pod hladinou vody), obsahuje užitečné Auto navádění na detailních podkladech ve vysokém rozlišení a na leteckých snímcích přístavů, marín, námořních drah, navigačních značení a dalších bodů zájmu (POI). Vedle podrobnějšího zákresu oblastí pobřeží a přístavů (na moři), má i výšší podrobnost zákresu oblastí pobřeží na pevnině s body zájmu (POI). Mapa poskytuje perspektívní pohled nad mapou při navigaci a společně s rozšířeným obsahem je propracovaným produktem námořní navigace.

GARMIN MARINE NETWORK - Pokud máte na lodi více kompatibilních zařízení Garmin, můžete mezi nimi sdílet informace - například mapy, uživatelská data, radary a videa z IP kamer.

SÍŤ NMEA 2000 AND NMEA 0183 - Umožňuje propojení s více displeji nebo externími vysokorychlostními zařízeními. Připojte se ke svým kompatibilním autopilotům, digitálním přepínačům, informacím o počasí, audio systému Fusion-Link ™, médiím, VHF, AIS, datům motoru, senzorům směru - jako je SteadyCast ™ - a dalším.

WI-FI KONEKTIVITA - Připojte se k aplikaci ACTIVECAPTAIN® a přenášejte trasové body, přijímejte inteligentní oznámení (včetně oznámení o aktualizaci softwaru) a vstupte do komunity Garmin Quickdraw ™.

INTEGROVANÁ ANT® TECHNOLOGIE - Spojte se s některými ze svých oblíbených zařízení, jako jsou námořní hodinky quatix®, gWind™ Wireless 2, GNX™ Wind a bezdrátové dálkové ovladače.

J1939 KONEKTIVITA - Nyní můžete svůj plotter připojit k různým druhům motorů, včetně vybraných motorů Yamaha.

OneHelm™ - Tato exkluzivní funkce spojuje na jedné obrazovce všechny operace a schopnosti vybraných zařízení třetích stran, jako je digitální přepínání EmpirBus™.

Volně stažitelná aplikace ACTIVECAPTAIN vytváří silné propojení mezi vaším kompatibilním telefonem nebo tabletem a Garmin GPSMAP sérií.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace