Registrace
 
 
 

Garmin Striker Cast, s GPS

ico Novinka
Garmin Striker Cast, s GPS
Garmin Striker Cast, s GPS Garmin Striker Cast, s GPS
 
 

AKCE 20% SLEVA NA MONTÁŽ Obsah balení: STRIKER Cast Pouzdro Provázek (5 metrů) USB kabel Dokumentace

Cena s DPH 5 290 Kč
Cena bez DPH 4 372 Kč
Tabulka velikostí
SKLADEM
množství 
 
 
Kategorie: GARMIN
Kód: Garmin Striker Cast, s GPS
Záruka: 2 roky
Výrobce: GARMIN-USA
 
 

Garmin Striker Cast, s GPS

Příklad financování u ceny 40.990.- (33.876.- bez DPH)
přímá platba 30%: 34.574.-
60x měsíčně: 374.-
RPSN: 6,27 %
úroková sazba p.a.: 6,09
výše úvěru: 19.285.-

NAHAZOVACÍ SONAR, KTERÝ PROMĚNÍ VÁŠ TELEFON V ECHOLOT.


S pomocí nahazovacího sonaru STRIKER Cast GPS snadno najdete a chytíte více ryb. Stačí nahodit, přitahovat navijákem zpět k sobě a sledovat data ze sonaru prostřednictvím aplikace ve smartphonu nebo tabletu. Dosah připojení je až 60 metrů.


  • Vestavěný přijímač GPS umožňuje vytváření Quickdraw map s hloubnicemi po 0,3 metrech.
  • Snadné a rychlé nastavení.
  • Bezdrátové streamování do vzdálenosti až 60 metrů.
  • Data lze sledovat v bezplatné aplikaci na kompatibilních přístrojích.
  • Výdrž dobíjecí baterie více než 10 hodin.
  • Voděodolné provedení dle normy IPX6 a IPX7.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ - Sonar STRIKER Cast umožňuje zobrazení dat v aplikaci pro chytré telefony. Nastavení je dílem okamžiku. Vyhledávání ryb a sledování pohybu pod vodou nikdy nebylo jednodušší.

TŘI ÚVODNÍ KROKY

  • 1) Stáhněte si aplikaci pro zařízení Apple nebo Android.
  • 2) Spárujte svůj sonar STRIKER Cast.
  • 3) Vyrazte na ryby.

VHODNÝ DO KAŽDÉ VODY - Sonar STRIKER Cast funguje ve sladké i slané vodě (a dokonce i pod ledem) a zobrazuje jasné detaily ryb i struktur pod vodou. Sonar umí změřit také teplotu vody.

KOMUNITA QUICKDRAW -Díky přístupu k online komunitě Garmin Quickdraw™ lze stahovat mapy s vrstevnicemi po 0,3 metrech, abyste příště snáze našli ta nejlepší místa pro rybaření.

REŽIMY SONARU - Vybírat můžete z přehledného režimu tradičního 2D sonaru a režimu ukazatele Flasher pro rybolov na ledu s možností konfiguraci zesílení, dosahu a dalších nastavení.

IKONY RYB - Aby bylo používání sonaru ještě jednodušší, můžete si zapnout zobrazení tzv. ikon ryb. Uvidíte grafické zobrazení úlovků i jejich hloubku, abyste přesně věděli, kam nahodit.

ODOLNÁ KONSTRUKCE - Robustní a lehký sonar STRIKER Cast je navržen s ohledem na dlouhou životnost. Je vhodný k nahazování pomocí rybářského vlasce testovaného na nosnost 9 kg nebo vyšší. Voděodolnost je v souladu se standardy IPX6 a IPX7.

NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE - Sonar STRIKER Cast se v rámci úspory energie automaticky zapne vždy, když plave ve vodě, a vypne se vždy, když jej z vody na chvíli vyjmete.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE - Nenechte se při rybaření omezovat časem. Integrovaná baterie s dobíjením přes USB poskytne výdrž více než 10 hodin na jedno nabití.

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace