Registrace
 
 
 

Paddleboard JOBE Desna v setu

 

Paddleboard: délka 10"

Cena s DPH 13 310 Kč
Cena bez DPH 11 000 Kč
Tabulka velikostí
NA OBJEDNÁNÍ
množství 
 
 
Kategorie: PADDLEBOARD
Kód: Paddleboard JOBE Desna v setu
Záruka:
Výrobce: JOBE - USA
 
 

cena: 13.310.- ( 11.000.- bez DPH )

Nově vytvořený JOBE Desna je velmi oblíbený mezi zkušenými jezdci zejména díky svojí manévrovatelností a rychlostí. Desna je vyráběna s použitím špičkových technik, jako je naše inovativní technologie ,,drop stitch", která ji činí silnou a odolnou. JOBE Aero paddleboardy jsou vybaveny úložnou sítí bungee pro uložení zavazadel a je vybavena pohodlným neoprenovým madlem. Všechny nafukovací paddleboardy JOBE se dodávají v plnohodnotném a cenově příznivém balení, včetně vodotěsného batohu s předními kapsami, hliníkovým pádlem, pumpou a vysoce kvalitní ploutví. Snadno se nafukuje a vyfukuje, s nafukovací pumpou Jobe jste na vodě v jednom okamžiku.


 

Paddleboardy JOBE vynikají svou kvalitou a lehkostí. Patří k jedním z nejlehčích na trhu, což zákazníci ocení hlavně při častém přenášení nebo v kombinaci s jinými sporty (například spojení jízdy na kole s tím, že někam dojedu a potom se projedu na paddleboardu). Je to díky tepelně prováděnému lepení, kdy za vysoké teploty se strojem všechny části slepí. To je v porovnání s lidskou prací přesnější a lepidla, které je zvyšují  hmotnost, se použije mnohem méně. Navíc se dbá na výběr kvalitních materiálů, proto jsou JOBE paddleboardy mnohem více odolní proti poškrábání, promáčknutí či propíchnutí oproti ostatním značkám. JOBE díky svým technologiím vyrábí jedny z nejlepších paddleboardů na trhu a jistě se vyplatí do něj investovat.

3 roky záruka
Lepená za tepla
Délka: 10.0'' (3,05 m)
Šířka: 32" (81,3 cm)
Tloušťka: 4,0" (10 cm)
Objem: 200L
Doporučená váha jezdce: do 90 kg
Váha boardu: 8 kg
5mm tlustá protiskluzová podlaha pro lepší stabilitu
Halkey Roberts ventilek
Valve patch assistance
D-ring connector on tip and tail
Měkké neoprenové madlo pro rychlé přenášení a transport
3 4.2" ploutve
Dvoučinná ruční pumpa ve stejné barvě
10 ft. bezpečnostní popruh
Nastavitelné trojdílné pádlo
Zabaleno vše v jednom batohu

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace